ما در مرکز داده کاوی سامون باور داریم که آموزش نقطه‌ی آغاز بهره‌وری است. داشتن کاربرانی ماهر و آموزش دیده به شما امکان می‌دهد که بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری خود در خرید محصولات مرکز داده کاوی سامون ببرید و شناخت بهتری از نیازهای خود و چگونگی پاسخگویی به این نیازها به‌دست آورید. ارتقای سطح دانش کاربران از سیستم‌ها باعث آسان‌تر شدن و سرعت گرفتن فرایند استقرار و راه‌اندازی نیز می‌شود.

در حال حاضر دو دپارتمان آموزش مشتریان و کاربران آزاد، پاسخگوی نیازهای شماست.

شما می‌توانید با توجه به نیازها و شرایط خود شیوه‌ی آموزشی دلخواه‌تان را از بین کلاس‌های حضوری و یا دوره‌های آموزش الکترونیکی انتخاب کنید.

پس از گذراندن موفق دوره‌های آموزشی، با مفاهیم و چگونگی کاربری سیستم‌ها آشنا می‌شوید و گواهینامه کاربری مرکز داده کاوی سامون را دریافت می‌کنید.

شیوه‌های آموزشی مرکز داده کاوی سامون:

آموزش‌ هنگام استقرار

پس از خرید محصول از مرکز داده کاوی سامون ، کارشناسان ما به موازات استقرار هر بخش از سیستم، چگونگی کار با آن بخش را به طور خلاصه به کاربران شما آموزش می‌دهند.

آموزش‌ مشتریان جدید

پس از خرید محصول از مرکز داده کاوی سامون ، به جز آموزش‌های عمومی هنگام استقرار سیستم، بر اساس شرایط قرارداد، کاربران شرکت شما می‌توانند در دوره‌های آموزشی حضوری یا الکترونیکی شرکت کنند و یک سیستم را به طور کامل و متمرکز، بر اساس طرح درس مشخص و استانداردهای آموزشی ما فراگیرند. اگر کاربران سیستم شما تغییر کند و یا پس از مدتی استفاده از سیستم، کاربران شما نیاز به بازآموزی یک نرم‌افزار داشته باشند، می‌توانید با معرفی کاربران خود و پرداخت هزینه دوره، امکان یادگیری کامل کار با سیستم را برای آنها فراهم کنید. در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم، امکان برگزاری دوره‌های آموزشی در محل شرکت شما نیز وجود دارد.

کارگاه‌های بازآموزی

معمولا در برخی از دوره‌های زمانی مانند عملیات پایان سال، انبارگردانی، محاسبه عیدی، ذخیره سنوات و مرخصی به بخش‌های خاصی از سیستم نیاز بیشتری پیدا می‌کنید. در این شرایط، می‌توانید با شرکت در کارگاه‌های بازآموزی درباره‌ی چگونگی کار با این بخش‌ها دوباره آموزش ببینید. همچنین در این کارگاه‌ها می توانید با تبادل نظر با کاربران باتجربه‌ی شرکت های دیگر که در این دوره ها حاضر می شوند، از تجربه یکدیگر استفاده کنید.

آموزش‌ الکترونیکی

دوره‌های آموزش الکترونیکی نرم‌افزارهای مرکز داده کاوی سامون این امکان را فراهم کرده است که آموزش سیستم‌ها در هر زمان و هر مکان و با کمترین هزینه در دسترس شما باشد.

 

 

آموزش آزاد

در دوره‌های آموزش آزاد افراد علاقه‌مند می‌توانند با کاربری نرم‌افزارهای مرکز داده کاوی سامون و اصول و مفاهیم حسابداری آشنا شوند.از دیگر خدمات ما در آموزش آزاد برگزاری دوره‌‌های SQLSERVER  است.